Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Замовити послугу «Ліга Чемпіонів - онлайн» можуть виключно абоненти послуги «ОГО!», у яких максимально можлива швидкість підключення* більше 300 кбіт/с та які зареєстровані на веб-сайті my.ukrtelecom.ua (мають логін і пароль для входу в систему управління послугами та заповнене поле «E-mail» на сторінці «Персональні дані» для отримання логіну та паролю для доступу до послуги).

При замовлені послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам буде доступна максимальна можлива для Вашої лінії швидкість, незалежно від Вашого тарифного плану.

Для замовлення послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам необхідно пройти 5 кроків:

1

Зайдіть на веб-сайт системи управління послугами my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «ОГО!», в полі «Авторизація» в лівій частині екрану введіть свій логін та пароль доступу на сайт my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід».

2

Перейдіть до розділу «Ліга Чемпіонів», натиснувши назву послуги у верхній частині екрану.

3

Ознайомтесь з умовами надання послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» на сторінці «Умови надання послуги». У разі згоди з умовами надання послуги, натисніть на посилання «Замовити послугу» в розділі «Ліга Чемпіонів».

4

На сторінці «Замовлення послуги» позначте ті матчі, які ви бажаєте переглянути, або замовте Абонемент**.

5

Натисніть на кнопку «Замовити». Після успішного замовлення послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Ви отримуєте логін та пароль для доступу до послуги. Також логін та пароль будуть надіслані на Ваш E-mail.

Для доступу послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам необхідно пройти 4 кроки:

1

Розірвіть поточне ADSL (PPPoE) з’єднання та створіть нове використовуючи логін та пароль, які отримані при замовлені послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн».

2

Зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua та в в полі «Авторизація» в лівій частині екрану введіть свій логін та пароль доступу на сайт my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід».

3

Перейдіть до розділу «Ліга Чемпіонів», натиснувши назву послуги у верхній частині екрану.

4

Перейдіть на сторінку «Доступ до послуги» та виберіть матч і відповідну швидкість трансляції. Трансляція активується натисканням на лінк.

* Якщо максимально можлива швидкість підключення менше 300 Кбіт/с, то ви не зможете замовити послугу. При замовлені послуги Система управління послугами видасть Вам відповідне повідомлення.

** Доступний з листопада 2006 року.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18