Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Замовити послугу «Ліга Чемпіонів - онлайн» можуть виключно абоненти послуги «ОГО!», у яких максимально можлива швидкість підключення* більше 300 кбіт/с та які зареєстровані на веб-сайті my.ukrtelecom.ua (мають логін і пароль для входу в систему управління послугами та заповнене поле «E-mail» на сторінці «Персональні дані» для отримання логіну та паролю для доступу до послуги).

При замовлені послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам буде доступна максимальна можлива для Вашої лінії швидкість, незалежно від Вашого тарифного плану.

Для замовлення послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам необхідно пройти 5 кроків:

1

Зайдіть на веб-сайт системи управління послугами my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «ОГО!», в полі «Авторизація» в лівій частині екрану введіть свій логін та пароль доступу на сайт my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід».

2

Перейдіть до розділу «Ліга Чемпіонів», натиснувши назву послуги у верхній частині екрану.

3

Ознайомтесь з умовами надання послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» на сторінці «Умови надання послуги». У разі згоди з умовами надання послуги, натисніть на посилання «Замовити послугу» в розділі «Ліга Чемпіонів».

4

На сторінці «Замовлення послуги» позначте ті матчі, які ви бажаєте переглянути, або замовте Абонемент**.

5

Натисніть на кнопку «Замовити». Після успішного замовлення послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Ви отримуєте логін та пароль для доступу до послуги. Також логін та пароль будуть надіслані на Ваш E-mail.

Для доступу послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн» Вам необхідно пройти 4 кроки:

1

Розірвіть поточне ADSL (PPPoE) з’єднання та створіть нове використовуючи логін та пароль, які отримані при замовлені послуги «Ліга Чемпіонів - онлайн».

2

Зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua та в в полі «Авторизація» в лівій частині екрану введіть свій логін та пароль доступу на сайт my.ukrtelecom.ua та натисніть кнопку «Вхід».

3

Перейдіть до розділу «Ліга Чемпіонів», натиснувши назву послуги у верхній частині екрану.

4

Перейдіть на сторінку «Доступ до послуги» та виберіть матч і відповідну швидкість трансляції. Трансляція активується натисканням на лінк.

* Якщо максимально можлива швидкість підключення менше 300 Кбіт/с, то ви не зможете замовити послугу. При замовлені послуги Система управління послугами видасть Вам відповідне повідомлення.

** Доступний з листопада 2006 року.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18