Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Ліга Чемпіонів – онлайн

«Ліга Чемпіонів - онлайн» – це послуга Інтернет-трансляцій в прямому ефірі матчів турніру Ліга Чемпіонів УЄФА на швидкості передавання інформації 300 Кбіт/с та 1 Мбіт/с* для абонентів послуги «ОГО!». Цей проект реалізовано спільно компаніями НВО «Поверхность» (власник прав на трансляції в Інтернеті матчів Ліги Чемпіонів УЄФА) і ВАТ «Укртелеком» (технологічний партнер трансляцій).

* Замовити послугу «Ліга Чемпіонів – онлайн» можуть абоненти послуги «ОГО!», у яких максимально можлива швидкість підключення більше 300 Кбіт/с (не залежить від швидкості обраного тарифного плану). При замовленні послуги Система управління послугами видасть Вам відповідне повідомлення.

Починаючи з вересня 2006 року по 23 травня 2007 року Ви матимете можливість перегляду в прямому ефірі матчів турніру Ліга Чемпіонів УЄФА. Замовивши цю послугу, Вам не потрібно додатково сплачувати за трафік. У розклад трансляції включено і матчі, що не транслюватимуться по телебаченню.

Ви маєте можливість замовити перегляд окремого матчу, а починаючи з листопада по 23 травня 2007 року – придбати абонемент на перегляд вирішальних матчів групових турнірів та на різні стадії плей-офф.

Нарахування оплати за користування послугою здійснюється щомісячно відповідно до замовленої абонентом кількості матчів на веб-сайті my.ukrtelecom.ua. Сума оплати вказується окремим рядком в рахунку за телекомунікаційні послуги ВАТ «Укртелеком». Термін оплати рахунку – до 20 го числа місяця.

На даний момент перегляд трансляції матчів можливий на платформах: Windows ME, Windows XP (Home, Professional, Tablet PC and Media Centre Editions), Windows 2003 Server, версії Windows Media Player 9 (або вище). Не підтримуються Apple Macintosh та Linux платформи.

Завантажити останню версію Media Player

Насолоджуйтесь матчами Ліги Чемпіонів УЄФА з ексклюзивним інтерфейсом "Ліга чемпіонів - онлайн!"


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18