Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Ліга Чемпіонів – онлайн

«Ліга Чемпіонів - онлайн» – це послуга Інтернет-трансляцій в прямому ефірі матчів турніру Ліга Чемпіонів УЄФА на швидкості передавання інформації 300 Кбіт/с та 1 Мбіт/с* для абонентів послуги «ОГО!». Цей проект реалізовано спільно компаніями НВО «Поверхность» (власник прав на трансляції в Інтернеті матчів Ліги Чемпіонів УЄФА) і ВАТ «Укртелеком» (технологічний партнер трансляцій).

* Замовити послугу «Ліга Чемпіонів – онлайн» можуть абоненти послуги «ОГО!», у яких максимально можлива швидкість підключення більше 300 Кбіт/с (не залежить від швидкості обраного тарифного плану). При замовленні послуги Система управління послугами видасть Вам відповідне повідомлення.

Починаючи з вересня 2006 року по 23 травня 2007 року Ви матимете можливість перегляду в прямому ефірі матчів турніру Ліга Чемпіонів УЄФА. Замовивши цю послугу, Вам не потрібно додатково сплачувати за трафік. У розклад трансляції включено і матчі, що не транслюватимуться по телебаченню.

Ви маєте можливість замовити перегляд окремого матчу, а починаючи з листопада по 23 травня 2007 року – придбати абонемент на перегляд вирішальних матчів групових турнірів та на різні стадії плей-офф.

Нарахування оплати за користування послугою здійснюється щомісячно відповідно до замовленої абонентом кількості матчів на веб-сайті my.ukrtelecom.ua. Сума оплати вказується окремим рядком в рахунку за телекомунікаційні послуги ВАТ «Укртелеком». Термін оплати рахунку – до 20 го числа місяця.

На даний момент перегляд трансляції матчів можливий на платформах: Windows ME, Windows XP (Home, Professional, Tablet PC and Media Centre Editions), Windows 2003 Server, версії Windows Media Player 9 (або вище). Не підтримуються Apple Macintosh та Linux платформи.

Завантажити останню версію Media Player

Насолоджуйтесь матчами Ліги Чемпіонів УЄФА з ексклюзивним інтерфейсом "Ліга чемпіонів - онлайн!"


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18