Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Інтернет від УкртелекомБезпекаВерсія для друку

1.

Ліцензійне ПЗ

2.

Безпека в Інтернеті

3.

Антивірусний захист1

Ліцензійне ПЗ

З метою захисту свого комп’ютера та даних на ньому від стороннього втручання та для безпечної роботи в мережі Інтернет завжди користуйтесь тільки перевіреним ліцензійним програмним забезпеченням (ПЗ) від відомих виробників, вчасно оновлюйте ПЗ для операційної системи та антивірусу (найкращим варіантом є проведення оновлень в автоматичному режимі). Необхідною умовою безперебійної роботи в мережі Інтернет та отримання якісного сервісу є коректне налаштування операційної системи на Вашому ПК. Для отримання налаштувань для Вашої операційної системи, будь ласка, відвідайте розділ «Налаштування».


до переліку

2

Безпека в Інтернеті

1. Використовуйте антивірус, періодично оновлюйте його

Використання антивірусного програмного забезпечення (ПЗ) та періодичне оновлення антивірусних баз на 90-95% захистить Ваш комп’ютер від проникнення шкідливих програм.

Використовуйте антивірусне ПЗ відомих виробників, наприклад, Trend Micro, Антивірус Касперського, NOD32, DrWeb, McAffe Antivirus, Norton Antivirus, оскільки виробники відомих антивірусних програм постійно відстежують вірусну ситуацію та випускають оновлення для своїх антивірусних баз.

Періодично перевіряйте антивірусні бази на актуальність та проводьте повне сканування комп’ютера антивірусом для виявлення можливих заражених файлів.

2. Періодично оновлюйте операційну систему та програмне забезпечення

Навіть в ПЗ найвідоміших виробників можна відшукати недоліки та слабкі місця , якими можуть скористатись зловмисники для отримання несанкціонованого доступу до Вашого комп’ютера та даних, що на ньому зберігаються. Саме тому дуже важливо постійно оновлювати операційну систему та встановлене ПЗ для того, щоб завадити зловмисникам скористатись слабкими місцями в системі.

3. Використовуйте firewall, періодично оновлюйте його

При роботі в мережі Інтернет Ваш комп’ютер стає потенційно вразливим для хакерських атак. Використовуйте мережний екран (firewall, брандмауер) для захисту від атак. Зловмисник може отримати доступ до Вашого ПК різними способами, коли Ви підключені до Інтернет. Наявність firewall'а не дозволить здійснити прихований доступ будь-якій програмі для передачі даних з Вашого комп’ютера зловмиснику.

Використовуйте або вбудований в операційну систем Firewall, або продукти відомих виробників, наприклад, Agnitum Outpost Firewall, McAfee Firewall, Norton Personal Firewall тощо.

Якщо ваш Firewall підтримує функцію оновлення, обов’язково оновлюйте його.

4. Не відкривайте доступ до папок та дисків

Якщо Ви в своїй роботі використовуєте спільні файлові ресурси, бажано закривати доступ до них після використання.. Зловмисник може легко знайти та скористатись Вашими відкритими ресурсами, використовуючи відповідне ПЗ. Ваші дані можуть бути зіпсовані, видалені, або можуть потрапити до третіх осіб. Також через спільний ресурс на Ваш комп’ютер може бути встановлене шкідливе ПЗ (вірус тощо).


до переліку

3

Антивірусний захист

Необхідність використання антивірусного захисту

Використовуйте антивірус! Періодично оновлюйте його!

Використання антивірусної програми та періодичне оновлення антивірусних баз на 90-95% обмежує проникнення вірусів, троянських програм та інших шкідливих програм на Ваш комп'ютер.

Завжди використовуйте антивірус на своєму комп'ютері. Незалежно від того, на якому комп’ютері Ви працюєте - на домашньому чи робочому, незалежно від того, підключений він до Інтернет чи ні, вірус або інша руйнівна програма може потрапити на Ваш комп'ютер будь-яким шляхом. Віруси можуть потрапити на комп’ютер з дискет, з Flash карт, із заражених файлів на диску, на вінчестерах і т.п. або безпосередньо через Інтернет.

Вірогідність зараження ПК через Інтернет набагато більша, ніж безпосередньо при «фізичній» взаємодії з ушкодженим вірусом носієм. Тому, якщо Ви маєте доступ до Інтернет, незалежно від того, зрідка чи постійно, то Вам просто необхідно встановити антивірус і періодично оновлювати антивірусні бази. Дуже важливо, щоб антивірус був налаштований в режимі перевірки в реальному часі та з рівнем захисту, рекомендованим виробником.

Використовуйте антивірусне ПЗ відомих виробників, наприклад, Trend Micro, Антивірус Касперського, NOD32, DrWeb, McAffe Antivirus, Norton Antivirus, оскільки виробники відомих антивірусів постійно відстежують вірусну ситуацію та випускають оновлення для своїх антивірусних баз. Періодично перевіряйте антивірусні бази на актуальність та проводьте повне сканування комп’ютера антивірусом для виявлення можливих заражених файлів.


до перелікуВсі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18