Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Інтернет від УкртелекомДинамічний DNSВерсія для друку

Опис додаткової послуги «Динамічний DNS»

«Динамічний DNS» – це додаткова послуга для користувачів Інтернет від Укртелеком, яка дає змогу користувачеві, що не має постійної IP-адреси, зареєструвати доменне ім’я (хост), яке вказуватиме на його динамічну IP-адресу, видану при встановленні PPPoE або DHCP-з’єднання. При цьому не потрібно встановлювати додаткову програму для визначення ІР-адреси хоста.

За умови попереднього встановлення/налаштування власних серверів, програм чи інших мережевих пристроїв користувачем Інтернет від Укртелеком, додаткова послуга «Динамічний DNS» дає можливість:

  • звідусіль, з будь-якого ПК, підключеного до мережі Інтернет, отримати доступ до інформації /файлів, розміщених на власному сервері;
  • організувати блог чи інший веб-ресурс на власному ПК та отримувати доступ до нього за обраним доменним ім’ям;
  • здійснювати відеонагляд за власним приміщенням/офісом з мережі Інтернет;
  • віддалено, через мережу Інтернет, управляти мережевими пристроями, що підключені до його абонентської лінії.

У межах послуги реалізується функціональність реєстрації DNS-записів типу «А», тобто відповідності доменного імені (хоста) визначеній IP-адресі. Для одного DSL-логіна можна замовити лише одне доменне ім’я.

«Динамічний DNS» можна замовити в Системі самообслуговування my.ukrtelecom.ua або шляхом подання письмової заяви у місцях продажу послуг та обслуговування споживачів тим абонентам, яким надається послуга «Інтернет від Укртелеком» за тарифними планами «Десятка» або «Двадцятка». Вартість замовлення та користування додатковою послугою «Динамічний DNS» входить до абонентної плати за користування послугою «Інтернет від Укртелеком».

Для управління додатковою послугою «Динамічний DNS» потрібно встановити з’єднання з мережею Інтернет, користуючись послугою Інтернет від Укртелеком з власної телефонної лінії, та перейти до розділу «Управління» за послугою «DSL-доступ» на домашній сторінці користувача на сайті самообслуговування http://my.ukrtelecom.ua .

Умови надання додаткової послуги «Динамічний DNS»

ПАТ «Укртелеком» пропонує надання додаткової послуги «Динамічний DNS» абонентам послуги доступу до мережі Інтернет Інтернет від Укртелеком на умовах відповідного договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL.

Замовлення та активація додаткової послуги «Динамічний DNS» абонентом Інтернет від Укртелеком означає його згоду стати абонентом послуги «Динамічний DNS» (далі – Абонент) на викладених нижче умовах. У випадку порушення Абонентом цих умов ПАТ «Укртелеком» має право припинити надання послуги «Динамічний DNS».

У межах надання послуги «Динамічний DNS» ПАТ «Укртелеком» зобов’язується:

  • надати Абоненту в користування унікальне, доступне ім’я хоста в домені DDNS.UKRTEL.NET;
  • видавати реальну ІР-адресу за ім’ям хоста під час Інтернет-з’єднання останнього.

Абонент зобов’язується:

  • при користуванні послугою «Динамічний DNS» дотримуватись норм чинного законодавства України та положень договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет за технологією ADSL.

Абонент погоджується, що:

  • ПАТ «Укртелеком» має право змінювати умови надання послуги «Динамічний DNS», повідомивши Абонента за 20 днів до введення таких змін. Продовження користування послугою «Динамічний DNS» свідчить про згоду Абонента на впроваджені зміни;
  • ПАТ «Укртелеком» має право проводити профілактичні роботи на власному обладнанні з тимчасовим припиненням надання послуги «Динамічний DNS», повідомивши Абонента не менше ніж за одну добу про терміни початку та закінчення робіт;
  • ПАТ «Укртелеком» не несе відповідальності за збитки, завдані через відсутність доступу до хоста з інших мереж.

Абонент не має права вимагати від ПАТ «Укртелеком» відшкодування неотриманої вигоди або збитків, які виникли у зв’язку з можливістю або неможливістю використання послуги «Динамічний DNS».Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18