Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Інтернет від УкртелекомОпис послугиВерсія для друку

Послуга Інтернет від Укртелеком базується на технології ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line). ADSL – це технологія , яка дозволяє організувати постійно діючий високошвидкісний доступ до Інтернет по існуючій телефонній лінії.

При користуванні Інтернет телефонна лінія залишається вільною, і Ви можете одночасно працювати в Інтернет та розмовляти по телефону. Причому, якість кожної з послуг залишається неодмінно високою, оскільки вони жодним чином не впливають одна на одну.

Замовити послугу Інтернет від Укртелеком можна на сайті або за телефоном 0-800-506-800.

Переваги користування послугою Інтернет від Укртелеком

Постійний доступ до Інтернет

Для Вас виділено окремий порт на телефонній станції ПАТ «Укртелеком». Отже, Ви ніколи не почуєте сигналу «зайнято» та у будь-який час можете отримати доступ до мережі Інтернет.

Висока швидкість передачі даних

Висока швидкість приймання/передавання даних дозволить Вам комфортно працювати в Інтернет та максимально використовувати його ресурси і можливості – працювати з веб-сайтами, швидко завантажувати великі за об'ємом файли, завантажувати та обмінюватись аудіо та відео файлами, спілкуватись та обмінюватись даними в реальному режимі часу*.

* Примітка. Конкретні параметри підключення до мережі Інтернет за технологією ADSL (якість, швидкість) обумовлюються технічними характеристиками Вашої абонентської телефонної лінії та визначаються після тестування, що проводиться спеціалістами ПАТ «Укртелеком» при підключенні.

Простота замовлення послуги

Замовити послугу Інтернет від Укртелеком саме зараз можна будь-яким зручним для Вас способом:

Зручність та легкість користування

Фахівці ПАТ «Укртелеком» підключать Ваш персональний комп’ютер до Інтернет (комп’ютер має бути обладнаний мережною Ethernet картою чи USB-портом) та ознайомлять Вас з можливостями замовленої послуги.

Гармонійне поєднання ціни та якості

Умови оплати за користування послугою Інтернет від Укртелеком є надзвичайно вигідними. До того ж Ви можете обрати найбільш оптимальний для вас тарифний пакет. При цьому оплата за користування телефоном не залежить від того, скільки часу Ви працювали в Інтернет.

До Ваших послуг цілодобово працює по всій України телефон сервісної підтримки 0-800-506-800 (дзвінки з мережі ПАТ «Укртелеком» безкоштовні).

Найбільша в Україні кількість абонентів швидкісного доступу в Інтернет, об'єднаних в єдиній сучасній мережі з гарантованою якістю.

Спеціально для Ваших пропозицій та побажань - офіційна сторінка компанії у Facebook.

Детальну інформацію щодо надання послуги Інтернет від Укртелеком у Вашому місті (населеному пункті) шукайте на сайті філії ПАТ «Укртелеком», послугами якої Ви користуєтесь.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18