Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

 • Помилка 404

  Сторінку не знайдено

Послуга «Wi-Fi для всіх контрактний» забезпечує можливість безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах Укртелекому абонентам «Інтернет від Укртелеком», які отримали параметри авторизації (логін та пароль) в рамках програми лояльності «Укртелеком Клуб» разом з карткою учасника програми, шляхом дистанційного замовлення продуктової пропозиції на сторінці самообслуговування сайту my.ukrtelecom.ua, а також абонентам фіксованого зв’язку, які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом укладання Договору згідно з обраним тарифним планом в Центрі телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком».

УВАГА! При користуванні параметрами авторизації (логін та пароль), отриманими в рамках програми лояльності «Укртелеком Клуб» (лише для абонентів послуги «Інтернет від Укртелеком») Ви отримаєте можливість використати до 5Гбайт прийнятої та переданої інформації на місяць (без зміни розміру плати за користування послугою «Інтернет від Укртелеком»). При перевищенні даного ліміту в поточному місяці безпроводовий доступ до мережі Інтернет в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком» за отриманим параметром авторизації припиняється і відновлюється з першого числа наступного календарного місяця.

Правила використання параметрів авторизації

 • Параметр авторизації (логін та пароль) може бути активований іншою особою аніж та що замовила та / або придбала його. Тобто параметр авторизації може бути переданий третім особам.
 • Параметр авторизації (логін та пароль) не може бути повторно активований до завершення поточної сесії.

Правила користування продуктовою пропозицією у разі змін користування послугами фіксованого зв’язку та/або «Інтернет від Укртелеком»

 • Продуктова пропозиція автоматично відключається, якщо користувач замовив відключення від послуг ПАТ «Укртелеком».
 • Зміна власника послуг ПАТ «Укртелеком» автоматично відключає надання продуктової пропозиції.
 • Зміна тарифних планів послуг фіксованого зв’язку та/або «Інтернет від Укртелеком» ПАТ «Укртелеком» не впливає на надання продуктової пропозиції.

Правила зміни параметрів авторизації

Параметри авторизації (логін та пароль) доступу, отримані абонентом «Інтернет від Укртелеком» шляхом дистанційного замовлення продуктової пропозиції в СС (п. 5.1), можуть бути змінені на інші шляхом формування відповідного запиту через систему самообслуговування.

Функція доступна за умови, що вхід до Інтернету виконано за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком» (DSL-доступ) з власної телефонної лінії.

Параметри авторизації (логін та пароль) доступу, отримані абонентами «Інтернет від Укртелеком» в рамках програми лояльності «Укртелеком Клуб» разом з карткою учасника програми та абонентами фіксованого телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком» в Центрі телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» не можуть бути змінені через систему самообслуговування.

Завершення використання продуктової пропозиції користувачем

 • Для відмови від отримання послуг продуктової пропозиції користувач має подати заявку в Центр телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» за місцем проживання. Пропозиція буде відмінена у відповідності з умовами Договору/.додаткової угоди про надання продуктової пропозиції «Wi-Fi для всіх контрактний».

Продуктова пропозиція не може бути використана якщо:

 • Кінцеве обладнання користувача або налаштування його ПЗ не відповідають вказаним вимогам;
 • Продуктова пропозиція за даними параметрами авторизації на момент активації вже використовується (активована в мережі «UKRTELECOM»;
 • У користувача існує заборгованість перед Товариством та накладені відповідні обмеження, а саме:

– Користувач тимчасово втрачає право користування продуктовою пропозицією та замовленим параметром авторизації (логін / пароль не може бути активований) у разі наявності заборгованості перед Товариством;

– Користувач повністю втрачає право користування продуктовою пропозицією та замовленим параметром авторизації без наступного поновлення та відшкодування якщо надання послуг ПАТ «Укртелеком» було призупинено через заборгованість користувача протягом місяця та не відновлено до кінця місяця (тобто заборона на використання послуги діяла протягом місяця);

– Користувачеві повертається право використання продуктової пропозиції не пізніше ніж на третій день після отримання Товариством платежу та зняття з нього статусу Заборгованості;


Продуктова пропозиція вважається наданою якщо користувач отримав доступ до ресурсів глобальної мережі Інтернет.

Правила безпеки

Персональні параметри авторизації (логін та пароль) не можуть бути доступними для перегляду фахівцям продажу або інформаційної або технічної підтримки споживачів.


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18