Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Wi-Fi для всіхВимоги до кінцевого обладнання користувачаВерсія для друку

Кінцеве обладнання користувача (ноутбук, нетбук, кишеньковий комп’ютер, комунікатор тощо…) має бути обладнане адаптером стандарту ІЕЕЕ 802.11 b/g будь якого виробника. Адаптер може бути вбудований у кінцеве обладнання, або зовнішній, який в цьому випадку небхідно встановити у вигляді додаткового модуля: інтерфейс PC Card, USB або mini-PCI переважно для ноутбуків та Compact Flesh картки переважно для КПК.

Якщо адаптер коректно встановлено та включено, у правому нижньому куті екрану активується іконка статусу зв’язку та рівня сигналу та/або вмикається індикатор на корпусі пристрою. Якщо іконка перекреслена червоним, безпроводовий пристрій недоступний. Низький рівень сигналу виникає у разі недопустимої відстані до точки доступу або наявності радіозавад. В цьому випадку для встановлення з’єднання слід обрати місце в зоні радіодоступу обраного хот-спота з більшим рівнем сигналу.

Для того, щоб встановити зв’язок між кінцевим обладнанням та точкою доступу необхідно забезпечити коректну настройку операційної системи кінцевого обладнання.

Настроювання Windows XP

Кінцеве обладнання користувача з операційною системою Windows XP повинно автоматично знаходити доступні в даному місці точки безпроводового доступу:

 • Натиснути на іконку "Беспроводное сетевое подключение", та виберіть із переліку доступних мереж «UKRTELECOM».
 • активізувати функцію "Разрешить подключение к выбранным беспроводным сетям, даже если не обеспечивается достаточная безопасность".
 • перевірити стан безпровідного з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: "Получить IP-адрес: автоматически", "Получить адрес DNS-сервера: автоматически".

Настроювання Windows 98, Windows Millenium, Windows 2000 Pro

В цих операційних системах не підтримується автоматичне настроювання безпроводового з’єднання, тому необхідно встановити наступні параметри:

 • Користуючись програмою настроювання Wi-Fi-адаптеру кінцевого обладнання користувача, в полі "ESSID" вписати ім’я мережі «UKRTELECOM», або вибрати в меню "Site Survey" програми настроювання адаптеру «UKRTELECOM».
 • перевірити стан безпровідного з’єднання та його властивості. Повинні бути встановлені наступні параметри потоколу TCP/IP: "Получить IP-адрес: автоматически", "Получить адрес DNS-сервера: автоматически".
 • перезавантажити систему.

Якщо після настроювання вихід на сторінку авторизації не забезпечується Слід перевірити настроювання Інтернет-броузера. Для Internet Explorer:

 • у меню "Сервис", "Свойства Обозревателя", "Подключение", перевірити, чи не використовуються для підключення до Інтернет додаткові з’єднання.
 • у меню"Настройки LAN" обрати "Использование сценариев автоматической настройки и прокси-сервера".

Настроювання «Mac OS 10.5 (Leopard)»

 • Перейти на сторінку меню «NETWORK» (Головне меню / System Preferences / Network).
 • Активізувати Wi-Fi-адаптер – «Turn AirPort On».
 • У вікні Network Name обрати мережу «UKRTELECOM».
 • Перейти у меню «Advanced», обрати мережу «UKRTELECOM» та встановити в підменю TCP/IP опцію Using DHCP.


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18