Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Для активізації продуктової пропозиції «Wi-Fi для всіх контрактний» в будь якому з публічних хот-спотів Укртелекому будь ласка:

УВАГА! Активація послуги можлива лише в зонах Wi-Fi-покриття.

Перебуваючи в зоні покриття мережі «UKRTELECOM» переконайтесь, що Wi-Fi-адаптер вашого комп’ютера встановлено та активовано. Перевірте також, що Wi-Fi адаптер сконфігуровано в режимі “автоматичного отримання IP-адреси”. Операційна система Microsoft WindowsXP автоматично визначить наявність Wi-Fi мережі, в операційних системах інших версій пошук Wi-Fi мережі доведеться провести в ручному режимі.

Оберіть мережу «UKRTELECOM», для чого:

  • Запустіть будь-який інтернет-броузер (який встановлено у Вашому комп’ютері) та введіть бажану адресу сторінки (URL). Ваш запит буде автоматично скеровано на сторінку активації.
  • Введіть у визначені поля персональні дані авторизації (логін та пароль). В разі успішної авторизації доступ до мережі Інтернет буде відкрито. Одночасно активується спливаюче вікно статусу послуги. На Вашому браузері не повинна бути активована функція «Заборона спливаючих вікон».

УВАГА! Завершувати сесію необхідно командою: LOG OUT!!!, яка знаходиться в лівому нижньому куті спливаючого вікна статусу послуги.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800 та через зворотний зв’язок системи самообслуговування. Оператор надасть Вам необхідні консультації. В разі неможливості вирішення проблеми засобами інформаційно-консультаційної підтримки, оператор направить відповідну заявку до служби технічної підтримки для вирішення проблеми.


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18