Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

 • Помилка 404

  Сторінку не знайдено

Замовлення послуги безпроводового доступу до мережі Інтернет, забезпеченої продуктовою пропозицією «Wi-Fi для всіх контрактний» абонентами послуги «Інтернет від Укртелеком»:

 • Зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua, користуючись послугою «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії.
 • В лівій частині екрану введіть свій логін та пароль доступу та натисніть на кнопку «Вхід».

УВАГА! Замовлення доступне для авторизованих користувачів системи самообслуговування лише за умови, що вхід до Інтернету виконано за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком» (DSL-доступ) з власної телефонної лінії. Якщо Ви не є користувачем послуги «Інтернет від Укртелеком», замовте цю послугу.

 • Оберіть розділ «Wi-Fi для всіх» на панелі меню головної сторінки сайту;
 • Ознайомтесь з умовами надання продуктової пропозиції;
 • На сторінці «Замовлення послуги» ознайомтесь та погодьтесь з умовами договору-оферти, введіть персональні дані авторизації (логін та пароль доступу до продуктової пропозиції), виберіть тарифний план та натисніть кнопку «Замовити».

Логін по продуктовій пропозиції «Wi-Fi для всіх контрактний» має фіксований домен –@wifi.ukrtel.net. Змінна частина логіну по замовчанню співпадає з логіном (без домену) по поточному dsl-договору (тобто по договору, за допомогою якого абонент зайшов на сторінку Системи самообслуговування).

 • Отримайте сторінку підтвердження успішного замовлення продуктової пропозиції з табличкою персональних даних авторизації (за бажанням Ви можете роздрукувати табличку персональних даних, натиснувши кнопку-значок «версія для друку).

УВАГА! Ви маєте можливість замовити лише один параметр авторизації (логін та пароль) за тарифним планом «Укртелеком Клуб 5 Гбайт». Обмеження не розповсюджується на замовлення інших тарифних планів («Wi-Fi для всіх необмежений»).

УВАГА! Відповідальність за розголошення персональних параметрів авторизації повністю покладається на Абонента, який замовив послугу. Замовлення 5 Гбайт трафіку (тарифний план «Укртелеком Клуб 5 Гбайт») доступне тільки для абонентів «Інтернет від Укртелеком».

Замовлення послуги безпроводового доступу до мережі Інтернет, забезпеченої продуктовою пропозицією «Wi-Fi для всіх контрактний» абонентами послуг фіксованого телефонного зв’язку ПАТ «Укртелеком»:

 • Прийдіть до Центру телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком» за місцем Вашого проживання;
 • Ознайомтесь з умовами надання послуги;
 • Укладіть Договір про надання продуктової пропозиції «Wi-Fi для всіх Контрактний»;
 • Отримайте персональні параметри авторизації (логін та пароль) для користування послугою.

Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18