Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Wi-Fi для всіхОпис послугиВерсія для друку

Wi-Fi для всіх - широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi гарантованої швидкості в публічних хот-спотах компанії ПАТ «Укртелеком».

Продуктова пропозиція «Wi-Fi для всіх контрактний» забезпечує можливість користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком»:

 • абонентам послуги Інтернет від Укртелеком, які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом дистанційного замовлення в «системі самообслуговування користувачів» (http://my.ukrtelecom.ua) тарифного плану «Укртелеком Клуб 5 Гбайт» або «Wi-Fi для всіх необмежений»;
 • абонентам ПАТ «Укртелеком», які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом укладання договору згідно з обраним тарифним планом («Wi-Fi для всіх необмежений») в Центрі телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком».

При підключенні через мережу бездротового доступу Wi-Fi в публічних хот-спотах Укртелекому до мережі Інтернет користувач потрапляє на сторінку авторизації, де він повинен ввести параметри авторизації (логін і пароль). Після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет.

Ключові переваги пропозиції:

 • постійне підключення: доступ до Інтернету 24 години 7 днів на тиждень (за винятком хот-спотів, які не працюють цілодобово, наприклад, кафе, ресторани, відділення «Телекомсервіс» тощо;
 • висока швидкість приймання / передавання даних: до 512 / 512 кбіт/с;
 • можливість вибирати місце для користування послугою в межах W-Fi зони (хот-спота);
 • простота активації з’єднання з Інтернетом.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800. Оператор надасть Вам необхідні консультації. В разі неможливості вирішення проблеми засобами інформаційно-консультаційної підтримки, оператор направить відповідну заявку до служби технічної підтримки для вирішення проблеми.

Також всі абоненти «Інтернет від Укртелеком» можуть безкоштовно користуватися безпроводовим Інтернетом - щомісяця 5 Гбайт Wi-Fi трафіка в хот-спотах Укртелекому!

Для замовлення* ТП «Укртелеком Клуб 5ГБ» абонент послуги «Інтернет від Укртелеком» виконує наступні кроки: 

 • вибір розділу «Wi-Fi для всіх» на панелі сторінки;
 • ознайомлення з умовами надання продуктової пропозиції;
 • натискання лінку «Замовлення послуги»;
 • ознайомлення та погодження з умовами договору оферти;
 • вибір тарифного плану «Укртелеком Клуб 5ГБ»;
 • отримання сторінки підтвердження успішного замовлення;

Абонент «Інтернет від Укртелеком» має можливість замовити лише один параметр авторизації (логін та пароль) при виборі тарифного плану «Укртелеком Клуб 5 ГБ».

Примітка. *Замовлення доступне для авторизованих користувачів лише за умови, що вхід до Інтернету виконано за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії абонента «Інтернет від Укртелеком».Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18