Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

 • Помилка 404

  Сторінку не знайдено

Wi-Fi для всіх - широкосмуговий безпроводовий доступ до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi гарантованої швидкості в публічних хот-спотах компанії ПАТ «Укртелеком».

Продуктова пропозиція «Wi-Fi для всіх контрактний» забезпечує можливість користування послугою безпроводового доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах ПАТ «Укртелеком»:

 • абонентам послуги Інтернет від Укртелеком, які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом дистанційного замовлення в «системі самообслуговування користувачів» (http://my.ukrtelecom.ua) тарифного плану «Укртелеком Клуб 5 Гбайт» або «Wi-Fi для всіх необмежений»;
 • абонентам ПАТ «Укртелеком», які отримали параметри авторизації (логін та пароль) шляхом укладання договору згідно з обраним тарифним планом («Wi-Fi для всіх необмежений») в Центрі телекомунікаційних послуг ПАТ «Укртелеком».

При підключенні через мережу бездротового доступу Wi-Fi в публічних хот-спотах Укртелекому до мережі Інтернет користувач потрапляє на сторінку авторизації, де він повинен ввести параметри авторизації (логін і пароль). Після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет.

Ключові переваги пропозиції:

 • постійне підключення: доступ до Інтернету 24 години 7 днів на тиждень (за винятком хот-спотів, які не працюють цілодобово, наприклад, кафе, ресторани, відділення «Телекомсервіс» тощо;
 • висока швидкість приймання / передавання даних: до 512 / 512 кбіт/с;
 • можливість вибирати місце для користування послугою в межах W-Fi зони (хот-спота);
 • простота активації з’єднання з Інтернетом.

Інформаційно-консультаційна підтримка здійснюється експертами ПАТ «Укртелеком» цілодобово за номером телефону контакт центру 0-800-506-800. Оператор надасть Вам необхідні консультації. В разі неможливості вирішення проблеми засобами інформаційно-консультаційної підтримки, оператор направить відповідну заявку до служби технічної підтримки для вирішення проблеми.

Також всі абоненти «Інтернет від Укртелеком» можуть безкоштовно користуватися безпроводовим Інтернетом - щомісяця 5 Гбайт Wi-Fi трафіка в хот-спотах Укртелекому!

Для замовлення* ТП «Укртелеком Клуб 5ГБ» абонент послуги «Інтернет від Укртелеком» виконує наступні кроки: 

 • вибір розділу «Wi-Fi для всіх» на панелі сторінки;
 • ознайомлення з умовами надання продуктової пропозиції;
 • натискання лінку «Замовлення послуги»;
 • ознайомлення та погодження з умовами договору оферти;
 • вибір тарифного плану «Укртелеком Клуб 5ГБ»;
 • отримання сторінки підтвердження успішного замовлення;

Абонент «Інтернет від Укртелеком» має можливість замовити лише один параметр авторизації (логін та пароль) при виборі тарифного плану «Укртелеком Клуб 5 ГБ».

Примітка. *Замовлення доступне для авторизованих користувачів лише за умови, що вхід до Інтернету виконано за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії абонента «Інтернет від Укртелеком».


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18