Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Шановний абоненте!

З 1 лютого 2018 року ПАТ «Укртелеком» припиняє надання послуги антивірусного захисту «Антивірус Zillya!». Ми інформуємо Вас заздалегідь, розуміючи про необхідність захисту Вашого комп’ютера від шкідливих програм та спаму.

Деталі можна отримати за телефоном контакт-центру 0 800 506 800 (дзвінки безкоштовні в межах України з номерів українських операторів).


Замовляйте додатковий сервіс «Антивірусний захист», не виходячи з дому, та вільно шукайте інформацію в Інтернет, користуйтесь соціальними мережами завдяки надійному захисту свого ПК!

До сервісу «Антивірусний захист» входить:

 • Захист від вірусних атак (брандмауер, фаєрвол) -  забезпечує захист від несанкціонованих зовнішніх атак, запобігає проникненню на комп’ютер хакерського програмного забезпечення або зловмисних програм (наприклад, хробаків) через внутрішню мережу або Інтернет, запобігає надсиланню даних з ПК абонента зловмисними програмами на інші. Може працювати в автоматичному або інтерактивному режимі за бажанням користувача.

інспектор (поведінковий аналізатор) - сканування і аналіз програм, на предмет їх можливої шкідливої поведінки.

функція самозахисту - функція виключає можливість відключення захисту вашого ПК, внаслідок примусової зупинки за допомогою «Диспетчера завдань».

 • WEB-фільтр -забезпечує блокування небезпечних сайтів та потенційно небезпечного контенту з підозрілих сайтів.

 • USB-захист -  контролює підключення будь-яких накопичувачів до USB-портів. Попередній аналіз з подальшим інформуванням користувача надійно захищає комп'ютер від автоматичного завантаження небезпечних об'єктів.

 • Mail-фільтр - перевіряє всі вхідні і вихідні e-mail повідомлення на наявність шкідливих об'єктів, не допускаючи таким чином можливості для проникнення в систему.

антиспам -  дозволяє налаштувати «чорні списки» електронних поштових адрес та сайтів, які були помічені в спам-розсилках або фішинговій діяльності.

Захист персональних даних (антифішинг) - дозволить уникнути попадання на сайти, які ведуть фішингову діяльність, крадуть дані користувачів й використовуються зловмисниками для незаконного збагачення.

оптимізатор роботи ПК -  пришвидшує роботу комп'ютера. Даний програмний модуль дозволяє знаходити непотрібні файли і програми, які завантажують систему та займають місце на жорсткому диску, та видалити їх.

файловий шредер - спеціальна програма, яка дозволяє максимально надійно видаляти непотрібні конфіденційні файли, без можливості їх відновлення.
 


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18