Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Версія для друку

  • Помилка 404

    Сторінку не знайдено

Всі зобов’язання та права абонента щодо використання антивірусного програмного забезпечення, передбачені ліцензійною угодою виробника. Споживач повинен прийняти умови зазначеної ліцензійної угоди до початку експлуатації антивірусного програмного забезпечення.
 
Ознайомитись з ліцензійною угодою виробника Споживач може під час встановлення антивірусного програмного забезпечення на комп’ютері.


Замовляючи сервіс Споживач погоджується дотримуватись наступних умов:
• перед замовленням антивірусного програмного забезпечення впевнитись, що його програмне забезпечення відповідає мінімальним вимогам;

• використовувати отримане за цим сервісом програмне забезпечення виключно на власному комп’ютері, підключеному до мережі Інтернет від ПАТ «Укртелеком» та не передавати його для використання іншим особам;

• самостійно інсталювати отримане антивірусне програмне забезпечення, попередньо здійснивши видалення усіх аплікацій або програмного забезпечення з еквівалентною функціональністю (антивірус, firewall, анти-spyware) інших виробників;

• у разі неможливості здійснити самостійне встановлення отриманого антивірусного програмного забезпечення, звернутись до контакт-центру за єдиним цілодобовим номером 0 800 506 800;

• зберігати ключ активації та не надавати його іншим особам;• у разі припинення користування сервісом видалити програмне забезпечення, отримане за цим сервісом.

Укртелеком залишає за собою право змінювати вартість, характеристики сервісу «Антивірус Zillya!», а також програмне забезпечення згідно до умов основного договору зі споживачем.

Період надання послуги
Датою початку надання послуги вважається дата розміщення замовлення на сторінці самообслуговування сайту http://my.ukrtelecom.ua, та отримання ключа активації. Сервіс надається в продовж всього періоду користування споживача послугою підключення до мережі Інтернет та до моменту припинення користування сервісом.

Укртелеком залишає за собою право припинити надання сервісу споживачу та відповідне нарахування плати без пояснення причин припинення.

Просимо, будь ласка, не видаляти повідомлення про успішне замовлення із логіном сервісу та ключем активації на Вашій електронній адресі. В іншому випадку - зверніться в ДІКЦ за номером 0-800-506-800 для відновлення.


Припинення користування послугою
Для припинення користування сервісом споживачу необхідно у розділі «Управління» на домашній сторінці сайту самообслуговування вибрати операцію «Відмова». Припинення надання послуги та нарахування плати за користування нею здійснюється з наступного дня.


Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18