Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Smart lineЯк замовити послугуВерсія для друку

Замовити послугу «Smart Line з кодом 892» Ви маєте можливість самостійно за допомогою системи самообслуговування, якщо ви вже користуєтесь послугою «Інтернет від Укртелеком» або «Оптичний Інтернет». Для цього необхідно виконати такі дії:

1

Зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua , користуючись послугою «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії або «Оптичний Інтернет». В лівій частині екрану введіть у відповідні поля свій логін та пароль доступу і натисніть на кнопку «Вхід».

2

Виберіть у верхньому меню послугу «SMART LINE» та натисніть. На сторінці, що відкрилась, виберіть у правому меню «Договір». Після ознайомлення з Угодою про надання послуги «Smart Line від Укртелеком» для абонентів – фізичних осіб (послуги фіксованого телефонного зв’язку через IP-мережу) прийміть рішення щодо згоди з нею.

3

У разі згоди з умовами надання послуги натисніть на посилання або виберіть у правому меню «Замовлення послуги».

4

На сторінці «Замовлення послуги» введіть інформацію, необхідну для реєстрації Вашого телефону: вкажіть пароль (необхідний при налаштуванні кінцевого обладнання). Система виконує контроль на довжину паролю (мінімум 8 символів, максимум – 20), а також на його валідність (обов’язково повинна бути хоча б одна маленька латинська літера, одна велика латинська літера та одна цифра). Підтвердьте правильність введеної інформації. Оберіть тарифний план.

Після успішного замовлення видається повідомлення, в якому присутній логін нового договору на послугу «Smart Line з кодом 892». Логін на послугу складається з номеру телефону та домену SIP-сервера, наприклад, 380892ХХХХХХ@sip.ukrtel.net. Номер телефону обирається з пулу вільних номерів за принципом «перший вільний».

Збережіть в окремому місці логін та пароль на послугу «Smart Line з кодом 892», ці данні знадобляться Вам при налаштуванні кінцевого обладнання.

Замовити послугу в автоматичному режимі можна також зателефонувавши з домашнього телефону на номер 0-800-506-810.

В інших випадках Вам необхідно звернутися до Центру обслуговування абонентів ПАТ «Укртелеком» у вашому місті.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18