Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Smart lineЯк замовити послугуВерсія для друку

Замовити послугу «Smart Line з кодом 892» Ви маєте можливість самостійно за допомогою системи самообслуговування, якщо ви вже користуєтесь послугою «Інтернет від Укртелеком» або «Оптичний Інтернет». Для цього необхідно виконати такі дії:

1

Зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua , користуючись послугою «Інтернет від Укртелеком» з власної телефонної лінії або «Оптичний Інтернет». В лівій частині екрану введіть у відповідні поля свій логін та пароль доступу і натисніть на кнопку «Вхід».

2

Виберіть у верхньому меню послугу «SMART LINE» та натисніть. На сторінці, що відкрилась, виберіть у правому меню «Договір». Після ознайомлення з Угодою про надання послуги «Smart Line від Укртелеком» для абонентів – фізичних осіб (послуги фіксованого телефонного зв’язку через IP-мережу) прийміть рішення щодо згоди з нею.

3

У разі згоди з умовами надання послуги натисніть на посилання або виберіть у правому меню «Замовлення послуги».

4

На сторінці «Замовлення послуги» введіть інформацію, необхідну для реєстрації Вашого телефону: вкажіть пароль (необхідний при налаштуванні кінцевого обладнання). Система виконує контроль на довжину паролю (мінімум 8 символів, максимум – 20), а також на його валідність (обов’язково повинна бути хоча б одна маленька латинська літера, одна велика латинська літера та одна цифра). Підтвердьте правильність введеної інформації. Оберіть тарифний план.

Після успішного замовлення видається повідомлення, в якому присутній логін нового договору на послугу «Smart Line з кодом 892». Логін на послугу складається з номеру телефону та домену SIP-сервера, наприклад, 380892ХХХХХХ@sip.ukrtel.net. Номер телефону обирається з пулу вільних номерів за принципом «перший вільний».

Збережіть в окремому місці логін та пароль на послугу «Smart Line з кодом 892», ці данні знадобляться Вам при налаштуванні кінцевого обладнання.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18