Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Всесвіт плюс
Smart line
Дата–Центр
Укрпост
Wi-Fi для всіх
Інтернет диск
Спеціальні пропозиції


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Smart lineОпис послугиВерсія для друку

Послуга «Інтернет-телефон» для фізичних осіб, надає абонентам ПАТ «Укртелеком» можливість користуватися зв’язком за технологією VoIP з підключенням телефонна до мережі Інтернет.

Зокрема, послуга «Інтернет-телефон» з кодом «892» дозволяє в повній мірі використовувати всі можливості сучасних цифрових АТС:

  • приймати та здійснювати голосові та відео дзвінки до інших абонентів послуги «Інтернет-телефон»;
  • отримувати вхідні та здійснювати вихідні виклики на будь-які номери абонентів фіксованої і мобільної мереж Укртелекому та інших операторів зв’язку;
  • здійснювати виклики на номери послуг 0-800, 0-900;
  • здійснювати виклики на номери спеціальних служб 101, 102, 103, 104;
  • користуватись додатковими видами обслуговування (ДВО).

Тарифи для абонентів послуги «Інтернет-телефон».

Абонент Укртелекому отримує телефонний номер у національному форматі: 380 89 2ХХ ХХ ХХ.

Замовити послугу «Інтернет-телефон».

Даний номер може бути встановлено на персональному комп’ютері, ноутбуці, смартфоні або на апаратному IP-телефоні, який підключено до мережі Інтернет за допомогою послуги «Інтернет від Укртелеком», або будь-якого іншого Інтернет-провайдера. Приклади використання.

Абонент має можливість використовувати декілька кінцевих пристроїв, при цьому для здійснення або отримання викликів одночасно в мережі може бути зареєстровано не більше одного пристрою. Отримання вхідних викликів буде відбуватися на пристрої, який було зареєстровано в мережі останнім. Як налаштувати.

Для якісного користування послугою «Інтернет-телефон» потрібно мати Інтернет канал з розрахунком швидкості 160 Кбіт/с приймання/передавання на один екземпляр послуги.

Порядок набору вихідних номерів за напрямками відповідає правилам набору з фіксованих номерів України (наприклад, виклик на фіксований номер м. Київ – 044 XXX XX XX).

Де б не перебував користувач послуги «Інтернет-телефон» — номер залишається незмінним.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18