Мій Укртелеком
ІнформаціяКарта сайтуЗворотний зв'язок
Головна сторінка
Відкритий доступ
Договірний доступ
Smart line
Інтернет від Укртелеком
Інтерактивне TV
Оптичний Інтернет
Договір про надання телекомунікаційних послуг
Дата–Центр
Укрпост


Забули пароль?


Реєстрація

Статистика - просто

Договірний доступЯк користуватися сайтомВерсія для друку

Після підписання договору Ви отримаєте реєстраційну картку, у якій буде вказано логін, пароль та номер доступу до послуги “Договірний доступ” (доступ до мережі Інтернет за допомогою комутованого IP-з’єднання).

Встановіть Інтернет-з’єднання з модему комутованого доступу на номер доступу до послуги та вкажіть в параметрах з’єднання логін та пароль. Після встановлення з’єднання зайдіть на сайт my.ukrtelecom.ua.

Натисніть кнопку “Реєстрація”.

Пройдіть реєстрацію, заповнивши поля реєстраційної форми. При бажанні Ви можете змінити обраний Вами при підписанні договору тарифний план. Для цього введіть обрані при реєстрації на сайт my.ukrtelecom.ua логін та пароль в полі “Авторизація”.

Перейдіть на сторінку “Управління”. Оберіть новий тарифний план.

Для захисту Вашої власної інформації про послугу, рекомендуємо Вам змінити пароль доступу до неї, вказаний у наданій Вам реєстраційній картці. Це можна зробити на сторінці "Управління". Для ознайомлення зі статистикою своїх з'єднань натисніть кнопку "Статистика".

Детальний опис роботи в системі управління послугами.Всі права на розповсюдження інформації з сайту належать ПАТ "Укртелеком"
Політика конфіденційності ПАТ "Укртелеком"
ПАТ "Укртелеком"
Контакт-центр: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18